Cibali Lisesi Resmi Web Sitesi | Cibali Portal | Cibali Lisesi Mezunları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dershaneler

Dershaneler Empty Dershaneler

Mesaj tarafından By DaBa Cuma Ağus. 01, 2008 5:19 am

T.C Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürlüğü

Milli Eğitim Bakanlığı'nın Web Sistesinde Vermiş Olduğu Sistemle Türkiye'deki Tüm Dershaneleri Ayrıntıları İle Öğrenebilirsiniz..
Gitmek İçin Tıklayınız...

Tavsiye Ettiğimiz Dershaneler & Sebepleri

1. Final Dergisi Dershaneleri : Bu Dershaneyi Şiddetle Tavsiye Ediyoruz Çünkü Kendi Çapında Yaptığı Yarışmalar Sebebi İle Her Şubede Öne Geçme İsteği Oluşuyor.Bu Da Final Dergisi Dershanelerini Ön Plana Koyuyor.
web adresi : www.final.com.tr

2. Sınav Dergisi Dershaneleri : Bu Dershaneyi Tavsiye Etmemizin Yegane Sebebi Öğrencilerin Eğitim Sistemini Çok Beğenmiş Olmalarıdır...
web adresi : www.sinavdergisi.com.tr

3. Fen Bilimleri Merkezi : 2 Yıldır Bu Dershaneyi Çok Yakından Takip Ediyoruz Ve Gerçekten Başarılı Olduğunu Söyleyebilirim.Sistemi Pek Oturtmuş Olamasalarda...
web adresi : www.fenbilimleri.com.tr

4. Fırat Eğitim Merkezi - FEM : Her Sene İlk 100'de 90'ın Üzerinde Öğrenci Çıkartması Onu Sebebi Açıklamamamıza Tek Kanıt Olabiliyor.Ayrıca Eğitim Sistemi Çok Oturmuş Durumda Ve Abi Diye Niteliklendirilen Kişilerinde Olması Gerçekten Süper
web adresi : www.fem.com.tr
By DaBa
By DaBa
Global Admin
Global Admin

Sınıfı : 12A/ Fen
Kullandığınız Programlar : After Effects, Photoshop, Flash Cs3, Fireworks, Dreamwear Cs3

https://cibaliportal.yetkin-forum.com